Embed

Alçı Kemer Modelleri Kapı Kemer Modelleri

GÖKÇE ALÇI KEMER ALÇIPAN

ALÇI KEMER
0216-398-61-59

Kartonpiyer Çağdaş Mekanların Süsleme Sanatıdır... 1983’lü yıllarda başladığımız meslek hayatımıza kendi ustalık tecrübelerimizle ve oluşturduğumuz kalifiye ekibimizle işimizin mükemmelliğini ve devamlılığını sağlamak; sektörde her zaman bir adım önde olmak için çalışıyoruz. 
    Kartonpiyer iç dekorasyon, alçıkartonpiyer, polistren kartonpiyer stropiyer kartonpiyer ,alçısıva, alçıpan asmatavan, alçıpan, duvar bölme, motiffli kartonpiyer, desenli kartonpiyer ,xps kartonpiyer,sade kartonpiyer, niş, payanda, kubbe, tonos, piramit, pano göbek, alçı kartonpiyer,alçı kemer,kartonpiyerde yeni tasarımlar- çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

 •    İç dekorasyonda kartonpiyer asma tavan bölme duvar ve tüm alçı dekorasyon işlerinde kalifiye ekibimizle hizmet vermekteyiz.    
 •   Ekiplerimizle yıllarca müşterilerimizin güvenini sağlayarak,her geçen gün yeni çözümler ve dekorasyon zenginliğiyle yol almaktayız.
 • MİSYONUMUZ
         Kaliteden ödün vermeden müşterimizin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini bilimsel ortamda, çalışanların aktif katılımı ile karşılayarak müşteri memnuniyeti sağlamak.
  Sürekli gelişen teknolojiyi yakın takibe alıp teknolojimizi ve kalitemizi zirvede tutarak müşterimizi hep ileride olmasını sağlamak.
        Çevreyi, insan ve geleceğimizi düşünerek çevre kirliliğini önleyici tedbirler almak ve en iyi şekilde uygulamak misyonumuzun temellerini oluşturmaktadır.
  Misyonumuzu gerçekleştirirken çalışanlarımızı en üst düzeyde bilgilendirerek bir bütün halde gelişip hem müşteri memnuniyetini hem de kalitenin sürekliliğini ön plana çıkarmaktayız.

   kartonpiyer Kemer Modeli  Genis Salon alçı kemer Modeli

  Kartonpiyer Kemerler Modelleri - Avantajları -

  Alçı Kemer Modeli Kemer Köşe alçı Modelleri

   Alçı Kemer kartonpiyer Modelleri

  Kartonpiyer Alçı Göbek Modelleri

  kartonpiyer tavan Göbek Modelleri 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !